MONTER MEBLI KUCHENNYCH ( NADRENIA – PÓŁNOCNA – WESTFALIA, NIEMCY)

GRUPA MOBILITY

Nadrenia-Północna-Westfalia

2016-12-01

Agencja Zatrudnienia GRUPA MOBILITY Sp. z o.o. Sp. K. posiadająca certyfikat nr 11595

                                      Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, dla swojego Klienta

                                                            poszukuje osób do pracy na stanowisko:

                                                  MONTER MEBLI KUCHENNYCH

( NADRENIA – PÓŁNOCNA – WESTFALIA, NIEMCY)

OFERUJEMY:

  • PRACĘ W STABILNEJ FIRMIE NIEMIECKIEJ w regionie Nadrenia – Północna - Westfalia
  • w zależności od preferencji kandydata zatrudnienie BEZPOŚREDNIO W FIRMIE NIEMIECKIEJ (niemiecka umowa o pracę) lub forma współpracy na WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ
  • ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWE
  • POMOC W ZNALEZIENIU ZAKWATEROWANIA

ZADANIA :

  • dostawa mebli kuchennych do klienta indywidualnego
  • montaż mebli kuchennych u klienta
  • praca w ekipach 2 - osobowych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie przy montażu mebli kuchennych poparte referencjami
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się z pracodawcą oraz klientami niemieckimi (1 osoba na 2- osobową ekipę)
  • prawo jazdy kat. B oraz auto w celu dojazdu do pracy (1 osoba na 2 - osobową ekipę)

w przypadku zatrudnienia w firmie

  • prawo jazdy kat. B oraz auto dostawcze w celu dojazdu i dostawy mebli do klienta

(1 osoba na 2 – osobową ekipę)

MILE WIDZIANE

  • wykształcenie jako stolarz
  • uprawnienia elektryczne i/lub hydrauliczne do podłączania urządzeń kuchennych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: APLIKUJ            z dopiskiem: MONTER  MEBLI KUCHENNYCH.

KONTAKT: + 48 698 975 079

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!