PLANISTA PRODUKCJI /KIEROWNIK PRODUKCJI - BRANŻA PAPIERNICZA

Philip Rockwell

Ząbkowice Śląskie

2016-12-01

PLANISTA PRODUKCJI - DOCELOWO KIEROWNIK PRODUCKJI

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie planów produkcji w oparciu o wpływające zamówienia wykorzystując w pełni wydajność maszyn
  • zapewnienie terminowości dostaw wyrobów gotowych do Klienta
  • kontrola realizacji zamówień zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • ścisła współpraca z Klientem i działami wew. firmy w celu kompleksowej realizacji zamówień
  • sporządzanie raportów i analiz dotyczących planowania i realizacji zamówień
  • codzienna współpraca z działami produkcji/sprzedaży/logistyki

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel
  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (mile widziane: zarządzanie produkcją, logistyka, inżynieria)
  • znajomość procesów produkcji będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra umiejętność komunikowania się z ludźmi i utrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej
  • zdolności analityczne i przewidywania skutków prowadzonych działań

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • praca w renomowanej firmie dbającej o wysokie standardy jakości
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102883 ofert pracy. Sprawdź!