Obsługa klienta

Joanna Pieczonka

Skawina

2016-12-01

Firma Graw-Druk działa na rynku od ponad 25 lat. Specjalizujemy się  w szeroko pojętym zdobieniu odzieży reklamowej, sportswear i artykułów reklamowcyh. Nasze usługi skierowane są do kilku grup odbiorców - Agencji reklamowych, Klientów ostatecznych a także innych drukarni. Od 3 lat nasza główna siedziba wraz z produkcją mieści się w Skawinie.

Stanowisko : Obsługa klienta / Pracownik biurowy

Zadania  :

  • Bieżąca obsługa klientów - odbieranie telefonów, odbieranie poczty E-mail
  • Przygotowanie samodzielne lub z pomocą - kalkulacji na prośbę Klientów
  • Przetwarzanie zamówień - wysyłaniu potwierdzeń do Klienta, zamówień towarów u dostawców
  • Przygotowanie zamówień na produkcje i sprawdzeniu wszelkich czynników warunkujących możliwość wykonania zlecenia w danym dniu.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientem

Czego oczekujemy:

  • Język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym (pisanie maili, rozmowa telefoniczna)
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra obsługa komputera - przede wszystkim pakiet MS Office - EXCEL, OUTLOOK
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Pozytywne nastawienie, uśmiech,
  • znajomość programów graficznych i księgowych - OPTIMA -  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stałe godziny pracy - pon-pt  8-16
  • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia wewnętrzne,
  • zdobycie bogatego doświadczenia w renomowanej firmie,
  • dobre warunki pracy oraz miłą atmosferę

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.