Technolog ds. rozwoju

HR.pl

Koło

2016-11-30

Opis stanowiska:

  • Poszukiwania literaturowe w zakresie nowych rozwiązań technologicznych i surowcowych.
  • Prowadzenie dokumentacji technologicznej.
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z prowadzonych prac.
  • Ścisła współpraca z Działem Technologicznym w zakresie tworzenia nowych produktów.
  • Prowadzenie dokumentacji w ramach realizowanych projektów badawczych.
  • Wykonywanie prac badawczych.
  • Praca biurowa przy komputerze i w pracowniach laboratoryjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – technologia chemiczna, technologia materiałowa.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność.
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie.
  • Znajomość oprogramowania MS Office.
  • Myślenie analityczne.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy badawczej lub laboratoryjnej oraz znajomość branży narzędzi ściernych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Praca w systemie podstawowym (7.00-15.00).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość awansu.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Grupowe ubezpieczenie finansowane przez Pracodawcę.