Komisjoner/Pakowacz mięsa

Sempre Sp. z o.o.

Chemnitz

2016-11-30

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- porcjowanie, pakowanie i etykietowanie mięsa

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- ilość miejsc pracy: 19 (wyłącznie mężczyźni)

- miejsca pracy: Chemnitz (Niemcy)

- pracę na czas nieokreślony na pełny etat  (5 - 6 dni w tygodniu, ok. 40 - 50 godz./tydz.)

- wynagrodzenie w wysokości  9,00 euro brutto/h (zarobek miesięczny netto ok. 1250 euro)

- zakwaterowanie zapewnione (koszt: 150 euro miesięcznie)

Wymagania:

- ukierunkowane doświadczenie przy mięsie lub w branży spożywczej

- dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziany aktualny niemiecki atest do pracy w przemyśle spożywczym (Hygiene / Gesundheitsschutzbelehrung)

- uprawnienia obsługi wózka widłowego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!