Team Leader (elektryk)

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Katowice

2016-11-30

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy z branży konstrukcji stalowych, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Brygadzista - elektryk
Nr referencyjny: BE/11/2016
Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
- Planowanie i organizacja pracy podległej brygady,
- Nadzór nad terminową realizacją zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem prac,
- Sporządzenie raportów z prowadzonych prac.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne,
- Min. 5 lat doświadczenia w branży elektrycznej,
- Znajomość zagadnień związanych z elektryką,
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- Mile widziane uprawnienia pow. 1 kV,
- Gotowość do wyjazdów służbowych (na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych).

Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku,
- Możliwości rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: APLIKUJ W tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny "BE/11/2016".

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084, +48 575-769-333, +48(91)852-50-51.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!