Kasjer Sprzedawca

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-11-30

Dla naszego Klienta, marketu spożywczego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Kasjer Sprzedawca.

Nr ref. spr/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa klientów.

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- chęci do pracy,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- udział w konkursach dla naszych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: spr/szc/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83027 ofert pracy. Sprawdź!