PHP Developer

INTER.EXPERT Polska sp. z o.o.

Wrocław

2016-11-30

Institute for Computer Research and Development Wroclaw (ICRD) jako globalny startup polsko-niemieckiej grupy INTER.EXPERT, rozwija oprogramowanie webowe oraz mobilne na wewnętrzne potrzeby grupy oraz zagranicznych klientów z obszaru Automotive, Air&Space oraz Medical.

Aktualnie w związku z rozwojem ICRD poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

Nr ref.: PHP/KD/11/WR

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania
  • Współpraca nad projektami badawczymi (R&D)
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w zakresie realizowanego projektu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP (OOP)
  • Bardzo dobra znajomość baz danych MYSQL
  • Znajomość CSS, HTML, Javascript, jQuery
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość jednego z frameworków: Symfony, Zend, CodeIgniter, Laravel lub inny

Mile widziane:

  • Znajomość PHP7
  • Dobra znajomość AngularJS
  • Dobra znajomość C# lub C/C++, Java
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS (Wordpress/Drupal/Joomla)
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub współpracę B2B
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy w biurze
  • Realizowanie ciekawych projektów
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aktualnego CV.

Prosimy o wyrażenie zgody w aplikacji na poniższe klauzule:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

"Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji wraz z informacjami dotyczącymi przebiegu procesu rekrutacji w Europejskim Indeksie Pracowników (EUINP), a także udostępnienia ich Partnerom Indeksu w rozumieniu przepisów ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr. 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.). "

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!