Tymczasowa

Randstad

Zakrzewo

2016-11-30

Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej nr rej. 47) dla jednego ze swoich Klientów, poszukuje osób do prac produkcyjnych - DARMOWY DOJAZD, możliwość stałego zatrudnienia!!

Oferta:
- umowa o pracę tymczasową (po 3 miesiącach ocena pracownicza i możliwość zatrudnienia na stałe);
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe (13,50 - 14,00 brutto za godzinę i premia do 15%!!);
- bezpłatny transport do i z pracy;
- praca na pełen etat;
- praca na różnych stanowiskach w zależności od umiejętności. 

Opis pracy:
- wieszanie i czyszczenie form produkcyjnych;
- polerowanie gotowych wyrobów;
- kontrola jakości produktów;
- pakowanie i oklejanie paczek. 

Wymagamy:
- dyspozycyjności od poniedziałku do piątku;
- umiejętności pracy w grupie;
- zdolności manualnych;
- zdolności fizycznych. 

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta zadzwoń lub napisz sms o treści "PRACA" pod numer 605 133 238 - oddzwonimy ze szczegółami!

Ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania."