Doradca d/s Nieruchomości

Aneta Fedor TWÓJ DOM NIERUCHOMOŚCI

Warszawa

2016-11-30

Poszukujemy osób na stanowisko Doradca d/s Nieruchomości, gotowych do niestandardowej pracy, kreatywnych, otwartych na nowe doświadczenia, optymistycznie nastawionych do życia, potrafiących nawiązywać i utrzymywać pozytywne relacje międzyludzkie. To propozycja dla osób, lubiących wyzwania, pracowitych, nastawionych na sukces, które chciałyby bardzo dobrze zarabiać.

Pożądane cechy:
  • jesteś zorientowany na osiąganie założonych celów,
  • jesteś skoncentrowany na sprzedaży,
  • motywują Cię osiągnięte sukcesy,
  • umiesz pracować zespole i być jego częścią,
  • posiadasz umiejętności interpersonalne,
  • jesteś ambitny,
  • chętnie przejmujesz inicjatywę.

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś twierdząco mamy dla Ciebie wyzwanie którego szukasz! Masz szansę na pracę z elastycznymi godzinami pracy oraz wysokim wynagrodzeniem.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie oraz obsługa Klientów i ofert,
  • przygotowanie oferty marketingowej pozyskanych nieruchomości (zdjęcia, plany, opis szczegółowy),
  • negocjacje warunków umowy pośrednictwa.
Oczekujemy:
  • wykształcenie min. średniego,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności dobrej organizacji czasu pracy,
  • podstawowej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości systemu Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość programu ASARI,
  • opcjonalnie czynnego prawa jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne zarobki,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w gronie doświadczonych agentów służących pomocą i radą,
  • system szkoleń zapewniających sukces (sprzedaż),
  • podstawowe narzędzia pracy (komputer, telefon, dalmierz).

Proponujemy pracę, która może być zarówno Twoim głównym źródłem dochodu jak również dodatkowym zajęciem a zarazem zarobkiem. Szukasz ciekawej pracy? Lubisz wyzwania? Chcesz się rozwijać?

DOŁĄCZ DO NAS!

Stawiamy zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i na osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę w branży nieruchomości. Wyślij do nas CV ze zdjęciem na adres: bAPLIKUJ z dopiskiem „PRACA” lub zadzwoń 577 82 74 37, 692 110 428.