operator wózka jezdniowego - Nowa Sól

Bader Polska Sp. z o.o.

Nowa Sól

2016-11-30

Bader Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem, należącym do Grupy Bader - międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIV, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów. Działamy w Polsce od 1995.

Do naszej siedziby w Nowej Soli poszukujemy operatora wózka jezdniowego (II WJO lub I WJO)

Zakres obowiązków:

- obsługa wózka jezdniowego,
- załadunek, rozładunek,
- dodatkowe prace w magazynie,
- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy;

Oczekiwania:

- wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie,
- certyfikat ukończenia kursu II WJO, potwierdzony egzaminem UDT,
- doświadczenie jako operator wózka podnośnikowego - mile widziane,
- dokładność, systematyczność, umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej nowoczesnej i stabilnej firmie,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (zatrudnienie poprzez APT),
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy,
- terminową wypłatę wynagrodzenia za pracę,
- możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

CV proszę przesłać poprzez formularz kontaktowy lub osobiście dostarczyć na adres: Wojska Polskiego 34, Nowa Sól;