Spedytor międzynarodowy FTL

HR Glassvision

Sosnowiec

2016-11-30

Dla naszego Klienta, bardzo sympatycznej firmy z branży transportowej w związku z rozwojem biznesu poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży usług transportowych FTL.

Namawiamy gorąco do Aplikowania- znamy firmę i naprawdę polecamy!

Klient Oferuje:
Atrakcyjny system wynagrodzenia - (stałe + premia)
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość współpracy z profesjonalistami z obszaru logistyki
Rozwoju zawodowy w nowoczesnej i młodej organizacji
Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy
Niezbędne narzędzia pracy
Świadczenia pozapłacowe

Zadania:
Realizacja usług spedycji drogowej (FTL) na rynku międzynarodowym
Budowanie relacji ze stałymi Klientami oraz Przewoźnikami
Kontrola realizacji zleceń transportowych
Pozyskiwanie nowych Klientów oraz nawiązywanie współpracy z nowymi Przewoźnikami
Utrzymanie wysokiej jakości realizowanych usług

Oczekiwania:
Doświadczenie w spedycji całopojazdowej międzynarodowej- 2 lata
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (niezbędny w codziennej komunikacji)
Doskonała znajomość branży TSL w tym rynku przewoźników
Dobra organizacja pracy własnej
Skuteczność w dążeniu do realizacji celów
Wysoka odpowiedzialność za realizacje zadań

Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz.883)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!