Konsultant Telefoniczny

Firma Finansowa

Warszawa

2016-11-29

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim.
Mamy oddziały na terenie całej Polski. Współpracujemy z wiodącymi instytucjami finansowymi na rynku.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant Telefoniczny w Warszawie

Od kandydata oczekujemy:

- doskonałej umiejętności organizacji pracy

- znajomości obsługi komputera (MS Office)

- chęci rozwoju

- łatwości w nazwiązywaniu kontaktów z obecnym i potencjalnym klientem

Obowiązki:

- realizowanie zadań powierzonych przez Menadżera projektów w ramach założonych celów biznesowych

- przygotowywanie wewnętrznych i zewnętrznych spotkań

- Efektywne wyjaśnienie konstrukcji i cech oferowanych produktów i usług

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy:

- pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji

- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

- pracę w młodym i dynamicznym zespole

- szkolenia od podstaw z zakresu wiedzy o rynkach i technik sprzedażowych

- motywacyjny system wynagrodzeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 poz.
883).”