Sprzedawca

FILIPPO

Sosnowiec

2016-11-29

Sieć sklepów obuwniczych FILIPPO w całej Polsce poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa klienta;

- realizacja planów sprzedażowych;

- dbanie o wygląd i wystrój sklepu;

- umiejetność pracy w zespole.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie;

- dyspozycyjność;

- dobra organizacja pracy;

- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w handlu.

Oferujemy:

- ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowania;

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- pracę w młodym i dynamicznym zespole;

- wsparcie w procesie wdrażania w nowe obowiązki;

- miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV + (zdjęcie)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!