Aplikant adwokacki/Aplikant radcowski

Lorica Iuris

Katowice

2016-11-29

LORICA IURIS

Kancelaria Adwokatów  i Radców Prawnych Ciecierski Rak Sp.k.zatrudni osobę na stanowisko:

Aplikant adwokacki / Aplikant radcowski

Miejsce pracy:

Katowice

Zakres obowiązków:

-obsługa prawna Klientów Kancelarii,

-sporządzanie projektów pism procesowych,

-reprezentacja przed sądami i innymi organami orzekającymi,

-sporządzanie i opiniowanie umów,

-sporządzanie projektów opinii prawnych.

Wymagania:

-aplikacja adwokacka lub radcowska  I - III rok,
-mile
widziane doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych,

-mile widziana znajomość języka obcego,
-swobodne
posługiwanie się narzędziami pakietu MSOffice,

-rzetelność, punktualność, dokładność, komunikatywność,

-umiejętność pracy zespołowej,

-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy o współpracę,

-wynagrodzenie stałe, premie oraz wynagrodzenie prowizyjne,

-możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w stabilnej firmie,

-pracę w zgranym i pomocnym zespole,

-dynamiczną strukturę wzrostu wynagrodzenia związaną bezpśrednio z wynikami pracy,

-dla dobrych pracowników/współpracowników realną możliwość awansu.

Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: APLIKUJ

 Prosimy o dopisanie wtreści CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r.Dz.U.z2002r.,Nr101,poz.923zezm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99302 ofert pracy. Sprawdź!