Pracownik biurowy

4system Polska Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-29

Firma 4system Polska sp. z o.o. w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Firma 4system Polska sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze to jeden z największych i energicznie rozwijających się zespołów zajmujących się szeroko pojętym e-learningiem.

Na wskazane stanowisko poszukujemy otwartej i komunikatywnej osoby, do zadań administracyjno-biurowych.

Jeżeli stawiasz na rozwój, nie boisz się realizacji ciekawych zadań i chciał(a)byś sprawdzić swoje umiejętności, pracując w firmie o renomowanej pozycji na rynku, dołącz do nas!

Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac biurowych,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • weryfikacja dokumentacji,
  • tworzenie różnego rodzaju dokumentacji.

Co możemy zaoferować?

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • elastyczny czas pracy w zgranym zespole,
  • różnorodność wykonywanych zadań,
  • rozwój zawodowy,
  • wsparcie merytoryczne z możliwością poszerzania wiedzy, korzystania z doświadczenia zespołu.

Jeżeli:

  • jesteś komunikatywna/y,
  • umiejętnie zarządzasz czasem,
  • jesteś samodzielna/y, odpowiedzialna/y i zaangażowana/y w to, co robisz,
  • jesteś dyspozycyjna/y,
  • Twoja znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office jest na poziomie bardzo dobrym,

A dodatkowo (mile widziane):

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B,
  • studiujesz zaocznie,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Szukamy właśnie Ciebie!

Zainteresowany?

Napisz – skontaktujemy się z Tobą!

Prosimy, aby w CV dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!