Pracownik produkcji

JOBS

Stara Kamienica

2016-11-29

Już od 100 lat zajmujemy się obróbką blachy. Stawiamy na tradycję i doświadczenie, podstawa naszego sukcesu jest też zespół wykwalifikowanych pracowników oraz ambitnych praktykantów. Łączymy niemiecką dokładność z polską kreatywnością i elastycznością. Jesteśmy ważnym graczem na rynku zaopatrzenia i dystrybucji, kroczymy międzynarodowymi i globalnymi drogami.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: PP/jobs.pl

Miejsce pracy: Stara Kamienica (dolnośląskie)

Podstawowe obowiązki:

  • praca przy obróbce metalu przy produkcji elementów wentylacyjnych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie przy obróbce metali
  • dyspozycyjność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system  wynagrodzenia
  • Pracę w  międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny

Aplikacje prosimy przesyłam za pośrednictwem formularza