Technolog

Partner Systems

Człuchów

2016-11-29

Partner Systems Sp. z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma, zlokalizowana w woj. pomorskim w miejscowości Człuchów.

Głównym profilem działalności firmy filtry do uzdatniania wody, konstrukcje ze stali i z materiałów powlekanych PVC/PU

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Człuchów
Region: p
omorskie

Wymagania:

  • Znajomość programu Inventor - poziom zaawansowany

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Minimum roczne doświadczenie w firmie produkcyjnej w obszarze związanym z technologią, inżynierią procesu

  • Znajomość kalkulacji kosztów wykonania- w tym kosztów zakupu materiałów

  • Znajomość procesów plastycznej i mechanicznej obróbki metalu

  • Umiejętność opracowania procesów technologicznych realizacji zamówień

Zadania:

  • Opracowywanie przewodników produkcyjnych

  • Udział we wdrożeniu nowego produktu

  • Współpraca z Działem Planowania Produkcji

  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu weryfikacji możliwości produkcyjnych

  • Przeprowadzanie całościowej wyceny nowego produktu zgodnie z zamówieniem

  • Opracowywanie wyceny z uwzględnieniem czasu, operacji, kosztów materiałów niezbędnych do produkcji, części zamiennych oraz procesów zewnętrznych

  • Sporządzanie kalkulacji i wycen produktów nowych i zmodyfikowanych

  • Archiwizacja dokumentacji

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( w godzinach 7-15 )

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje

  • Pakiet socjalny

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV
( opisane nazwiskiem i imieniem) na adres mailowy : APLIKUJ lub osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!