Kucharz (Warszawa- Włochy)

DPKL Doradztwo Personalne

Warszawa

2016-11-29

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta - Sieci restauracji samoobsługowych - poszukuje kandydatów na stanowisko: Kucharz.

Miejsce pracy: Warszawa – Włochy

Czas pracy: praca 2/2 po 12 h od 6 rano ( restauracja czynna 7 dni w tygodniu)

Obowiązki:

Przyrządzanie potraw tradycyjnej kuchni polskiej

Wymagania:

min 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
doświadczenie w żywieniu zbiorowym (stołówki pracownicze, kantyny, lunchownie z wydawką),
znajomość kuchni polskiej, dobre wyczucie smaku i poczucie estetyki
praca z przepisem
znajomość pojęcia food-cost,
dobra organizacja pracy własnej i pomocy kuchni

Klient oferuje:
umowę zlecenie, następnie umowę o prace po okresie próbnym
wynagrodzenie 2500 PLN netto miesięcznie na początek/ pełen etat / --> do negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności
premie kwartalne
kartę multisport
posiłki pracownicze w preferencyjnych cenach

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o chronie danych osobowych.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!