Opiekun Klienta

Karczewski Doradztwo Personalne

Gdańsk

2016-11-29

Dla naszego Klienta, jednej z największych międzynarodowych firm branży finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

(miejsce pracy: Trójmiasto)

Szukamy osób, które mają aspiracje managerskie i kierownicze, a czują, że nie mogły dotychczas wykorzystać swojego potencjału.

Celem Opiekuna Klienta będzie w pierwszej kolejności pozyskiwanie Klientów i opieka nad nimi, a następnie budowanie własnego zespołu i kierowanie nim. Nie musisz mieć doświadczenia kierowniczego. Wszystkiego Cię nauczymy!

Jeśli charakteryzuje Cię samodzielność oraz dynamizm, kreatywność i otwartości na ludzi to zapraszamy do dalszego zapoznania się z ofertą.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Poszukujemy osób aspirujących na stanowisko kierownicze, które czują, że obecnie ich potencjał nie do końca jest wykorzystywany,
  • Wykształcenia średniego,
  • „Żyłki” do biznesu,
  • Przedsiębiorczości i proaktywności,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Ambicji i chęci rozwoju,
  • Kreatywności, twórczości i innowacyjnego podejścia do powierzonych zadań,
  • Motywacji do działania,
  • Elegancji i charyzmy,
  • Entuzjazmu i otwartości,

Główne zadania:

  • Aktywne poszukiwanie Klientów na terenie Trójmiasta,
  • Sprzedaż 2 atrakcyjnych produktów finansowych, które wyróżniają się na rynku,
  • Informowanie swojego mentora o swojej aktywności, wynikach pracy i osiągnięciach,
  • Budowanie własnego zespołu i jego motywowanie oraz przewodzenie mu,
  • Wnoszenie "własnego wkładu" w pracę zespołową - dostarczanie własnych pomysłów, inicjatywa w nowe, nieszablonowe zadania.

Oferujemy:

  • Pracę, której poświęcasz tyle czasu, ile chcesz – może być ona dla Ciebie dodatkowym źródłem dochodu,
  • Pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym, której podstawy sięgają XIX wieku,
  • Cykliczne szkolenia i warsztaty podnoszące kompetencje w zakresie sprzedaży i przywództwa,
  • Pełne wdrożenie w obowiązki i wsparcie swojego mentora,
  • Ekskluzywne konferencje,
  • Konkursy wewnątrzfirmowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne,
  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Możliwość szybkiego awansu i budowania własnego zespołu,
  • Nielimitowany system zarobkowy,
  • Nawiązanie współpracy w oparciu o własną działalność gospodarczą lub możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę inną umowę,
  • W przypadku długotrwałej współpracy gwarantowane ubezpieczenie emerytalne,
  • Realny wpływ na optymalizację i rozwój Firmy,
  • Wsparcie profesjonalnego Zespołu (ludzie, z którymi będzie się dobrze pracować).

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać do dnia 30 listopada 2016 roku poprzez przycisk aplikowania.

W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99688 ofert pracy. Sprawdź!