Pracownik kontroli jakości

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Ociąż

2016-11-29

Com.40 Limited Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

MIEJSCE PRACY: Ociąż

Główne zadania:
•    Kontrola produktów pod względem zgodności z wymaganiami jakościowymi.
•    Wypełnianie kart kontrolnych.
•    Wstrzymywanie wadliwych partii oraz postępowanie zgodne z instrukcjami obowiązującymi w wydziale.
•    Praca w systemie magazynowym Qguar.

Nasze wymagania:
•    Umiejętności analitycznego, logicznego myślenia.
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
•    Znajomość czytania rysunku technicznego oraz ogólnych zasad wymiarowania.
•    Dokładność, rzetelność.
•    Dobra organizacja pracy.
•    Dyspozycyjność.
•    Umiejętność pracy w zespole.
•    Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres E-MAIL lub składanie osobiście w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99196 ofert pracy. Sprawdź!