Specjalista ds. Handlowych

Odlewnia Kutno Sp. z o.o.

Kutno

2016-11-29

Odlewnia Kutno Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Luma Investment prowadzącej działalność w branży metalurgicznej na rynkach globalnych. Grupa Kapitałowa posiada 3 zakłady produkcyjne i zatrudnia ponad 1000 pracowników.

Odlewnia Kutno Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się producentem odlewów z żeliwa szarego i sferoidalnego. Oferuje swoje wyroby dla odbiorców z różnych gałęzi przemysłu w Polsce oraz w wielu krajach w Europie.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH

Miejsce pracy: Kutno
nr. ref: SH/37/OK

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej Grupie Kapitałowej
  • szkolenia rozwijające kompetencje sprzedażowe
  • możliwość długofalowego rozwoju osobistego i budowania własnej ścieżki rozwoju
  • pracę w oparciu o nowoczesne systemy ERP i CRM
  • przyjazną i nastawioną na wyniki atmosferę w pracy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – wyższe będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w sprzedaży eksportowej oraz B2B na samodzielnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów i budowy długofalowych relacji
  • chęć rozwoju i kreatywne myślenie
  • optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • komunikatywność, pewność siebie i wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za rozwój biznesu oraz sprzedaż odlewów żeliwnych na rynku niemieckim
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania)
  • bieżąca obsługa oraz rozwijanie dotychczasowych Klientów
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • monitorowanie oraz odpowiedź na zapytania ofertowe Klientów
  • bieżąca analiza dynamiki i trendów na rynku odlewniczym (żeliwo szare i sferoidalne)
  • praca w systemie CRM i ERP

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.