Specjalista ds. Zakupów

IdeaHR

Kostrzyn nad Odrą

2016-11-28

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Kostrzynie nad Odrą poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami produkcyjnymi
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Samodzielność i szybkość w podejmowaniu decyzji
  • Obsługa komputera (MS Excel)
  • Umiejętności negocjacyjne

Opis stanowiska:

  • Analiza rynków dostawców
  • Zarządzanie magazynem
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Uczestnictwo w negocjacjach i wyborze dostawców
  • Egzekwowanie warunków umów
  • Współpraca z dostawcami, obsługa dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!