Magazynier

Derksen Polska Sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-28

PRACOWNIK MAGAZYNU

Miejsce pracy: śląskie, Gliwice

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie magazynu oraz dokumentacji magazynowej

- Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków

- Obsługa wózka widłowego

- Przyjmowanie towaru i jego identyfikacja

- Praca ze skanerami kodów oraz obsługa programu magazynowego

- Wydawanie i wysyłanie towarów do odbiorców

- Rozwiązywanie problemów związanych z obrotem towarów na magazynie

- Nadzór nad codziennym przyjmowaniem towarów z produkcji na magazynie

Wymagania:

- Preferowane wykształcenie  średnie

-Uprawnienia na wózki widłowe

-Aktualna ksiązeczka do celow sanitarno-epidemologicznych

-Doświadczenie w pracy na magazynie

-Wysoka kultura osobista

-Dobra organizacja pracy, starannosc oraz konsekwencja w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stabilne zatrudnienie w systemie 3-zmianowym

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102798 ofert pracy. Sprawdź!