Kierowca c+e miedzynarodowy

Workhouse Agencja Pracy

Starachowice

2016-11-28

Agencja pracy  WORKHOUSE II Sp. z o.o. figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 13895. Oferując szereg usług z zakresu Human Resources wspieramy naszych Klientów m.in.: w zakresie pracy tymczasowej oraz doradztwa i outsourcingu personalnego. .

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko:

KIEROWCA

Lokalizacja: Świętokrzyskie

Opis stanowiska:

  • Przewożenie towarów .
  • Utrzymywanie pojazdu w gotowości technicznej i czystości

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat, C+E
  • Paszport – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Dodatkowych informacji udzielimy osobiście w Starachowicach ul. Św. Barbary 3, I piętro.

Tel: 41 274 50 60

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99773 ofert pracy. Sprawdź!