Poszukujemy księgowej / pomocy księgowej

Advectus s.c.

Wrocławice

2016-11-28

OBOWIĄZKI:

Sporządzanie deklaracji podatkowych,

Księgowanie dokumentów w obszarze zobowiązań, należności,

Księgowanie amortyzacji,

Księgowanie wyciągów bankowych,

Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,

Prowadzenie kadr,

WYMAGANIA:

Min. 2 lata doświadczenia w pracy w  księgowości

Praktyczna znajomość MS Excel, Word i Outlook

Praktyczna i/lub teoretyczna znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT)

Samodzielność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania

Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole

Dokładność i staranność

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w stabilnej firmie na 1/2 etatu lub cały etat.

Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z małymi i średnimi firmami z różnych branż

Pracę z dużą samodzielnością w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres poniżej

Prosimy o dopisanie w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Advectus s.c. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!