Back-end developer z Symfony - zdalnie - Kraków

Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-29

Podejmiemy współpracę z back-end developerem do stałej pracy na lata. W perspektywie kwartału - rozwój zawodowy i znaczny wpływ na działanie agencji.

Co będziemy razem robić? / Zadania:

  • przygotujemy nowe funkcjonalności na WP lub J! - w oparciu o autorski plugin / komponent
  • będziemy budować poważne projekty e-commerce w oparciu o Magento
  • bądź gotowy do opracowywania back-end na rozmaite potrzeby

Wymagania:

  • praktyczna znajomość PHP i praca z bazami danych
  • praktyczna znajomość Symfony Framework
  • praktyczna znajomość Magento
  • znajomość baz danych relacyjnych i nie relacyjnych (Nosql : MongoDB)
  • znajomość diagramów UML
  • doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu komponentów / pluginów na potrzeby CMS (Wordpress / Joomla / Magento)
  • doświadczenie w pracy z API
  • doświadczenie w trybie pracy home-office / samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole z umiejętnością bycia liderem
  • zarządzanie projektami
  • znajomość języka angielskiego

Co proponujemy:

  • stabilne zatrudnienie UoP
  • praca w systemie 100% home-office
  • dostęp do szkoleń, e-booków branżowych
  • praca w sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).