Specjalista ds. zaopatrzenia (branża elektryczna)

Unocom Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa

2016-11-28

Firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia

Zadania:

- planowanie i koordynowanie procesów zamówieniowych

- nadzorowanie poprawności i terminowości realizacji zamówień

- poszukiwanie nowych dostawców

- negocjowanie optymalnych warunków umów współpracy z dostawcami

- kontrola i koordynacja stanów magazynowych

- nadzorowanie i prowadzenie dokumentacji dostaw komponentów

- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie techniczne

- dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

- umiejętność nawiązywania trwałych relacji handlowych z dostawcami

- umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

- prawo jazdy kategorii B

- doświadczenie w branży elektrycznej minimum 1 rok

Oferujemy:

- możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji

- ciekawą i motywującą pracę w rozwijającym się zespole

- okazje do wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

- zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99161 ofert pracy. Sprawdź!