Technolog

Eko-okna S.A.

Kornice

2016-11-28

Jesteśmy jednym z największych i najprężniej rozwijających się producentów stolarki z PVC i Aluminium oraz drewna w Polsce i Europie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technolog

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie i realizacja procesu produkcji,

- Tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną,

- Doskonalenie procesów produkcyjnych,

- Nadzór nad przebiegiem projektów.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (technologia, inżynieria produkcji),

- Znajomość obsługi i programowania maszyn CNC,

- Bardzo dobra znajomość programów MS Office,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Znajomość procesu technicznej obróbki aluminium,

- Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie,

- Pracę w młodym zespole profesjonalistów,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników,

- Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie,

- Karta multisport, prywatna opieka medyczna.

Aplikacje prosimy składać klikając w poniższy link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!