Dekarz/spawacz/ślusarz - pilnie

Agencja Pracy Team4Sales

Warszawa

2016-11-25

Pilnie poszukujemy pracowników budowlanych w szczególności:
dekarzy, blacharzy oraz pomocników.

Praca na zewnątrz, wielozadaniowa, odpowiedzialna.

Lokalizacja: Galeria Północna, Warszawa-Białołęka

Obowiązki:
• montaż pokryć dachowych (blachy, termoizolacje, obróbki blacharskie)
• praca z palnikiem gazowym
• praca na wysokości na dachach płaskich i spadzistych

Wymagania :
• min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dobra kondycja fizyczna i brak lęku wysokości
• dokładność i precyzja

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• zapewniamy odzież, kwaterę pracowniczą oraz dietę
• stawka godzinowa od 12 do 14 zł netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Team4Sales, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 14345.

Prosimy o dopisek klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!