PRACOWNIK OCHRONY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI - GDAŃSK

INTER SECURITY GROUP Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-25

Firma Inter Security Group Sp z o.o. poszukuje mężczyzn i kobiet do ochrony obiektów w centrum Gdańska

Wymagania:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności ,odpowiedzialność, zaświadczenie o niekaralności, dyspozycyjność, punktualność

Obowiązki:

sprawdzanie prawidłowego stanu zabezpieczenia obiektu.

Oferujemy:

-umowę o pracę - terminowa wypłata wynagrodzenia
-stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- pełne umundurowanie i narzędzia pracy
- szkolenia
- praca w systemie zmianowym

- elastyczny grafik

Opis dodatkowy

Informacje o ofercie pracy po numerem telefonu 887-571-000

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 887-571-000  lub przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ w temacie podając nr. ref. Pracownik ochrony - Gdańsk

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!