SPECJALISTA/SPECJALISTKA DO SPRAW EKSPORTU/ EXPORT SPECIALIST

Happy People Sp. z o.o.

Mszczonów

2016-11-25

W związku z dynamicznym rozwojem firma ZPC Flis, wiodący producent wyrobów cukierniczych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPECJALISTA/SPECJALISTKA DO SPRAW EKSPORTU/

EXPORT SPECIALIST

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zamówień eksportowych
  • Koordynowanie załadunków i transportu towaru
  • Kontakt z klientami zagranicznymi
  • Współpraca z działem produkcji i z magazynem
  • Wsparcie działu eksportu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność
  • Łatwość uczenia się, dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy wysłać na adres APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!