PAKOWACZKA

Happy People Sp. z o.o.

Mszczonów

2016-11-25

Happy People Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia nr w KRAZ 13294 poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PAKOWACZKA

oferta pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

  • pakowanie wyrobów i produktów
  • sortowanie produktów i paletowanie
  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy
  • realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z zadaniami przewidzianymi w planie produkcyjnym
  • odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów p.poż.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym
  • chęć do pracy
  • zdolności manualne
  • aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stawkę 17 zł brutto/h

Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

CV prosimy wysyłać drogą mailową lub składać osobiście w godzinach pracy biura.

UWAGA!

Istnieje możliwość dojazdu do zakładu pracy busem pracowniczym, który zabiera ludzi ze Skierniewic,Żyrardowa i okolic oraz jest częściowo dofinansowany przez Pracodawcę. Więcej informacji w biurze.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99352 ofert pracy. Sprawdź!