Pracownik stoiska - Ryby - Bielsko - Biała

Grupa Progres Katowice

Bielsko-Biała

2016-11-25

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik stoiska - Ryby

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

- praca przy stoisku rybnym,
- wyławianie, ważenie, pakowanie ryb
- obsługa klienta,
- dbałością o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidowska,
- wysoka motywacja do pracy,
- dokładność, skrupulatność,
- dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość przejęcia przez Klienta i szansę na stałe zatrudnienie
- praca przez cały grudzień,
- praca w przedziale godzinowym 5:00-22:00 w systemie 12- godzinowym według grafiku

Prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99761 ofert pracy. Sprawdź!