Specjalista ds. Social media

Just Unique

Poznań

2016-11-25

Specjalista ds. Social media:

Masz doświadczenie w prowadzeniu komunikacji marek w social media
Posiadasz lekkie pióro (pisanie treści do publikacji w social media)
Znasz rynek social media, na bieżąco śledzisz trendy, benchmarki i skuteczne mechanizmy konkursowe
Znasz Facebook ads (umiejętność prowadzenia działań reklamowych na FB
będzie dodatkowym atutem)
Potrafisz swobodnie komunikować się w języku angielskim
Jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną
Posiadasz doświadczenie w copywriting'u lub e-commerce będzie to dodatkowym atutem

Zadania na stanowisku:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie profilu marki w social media oraz działania reklamowe na Facebooku dla wiodącej marki z branży odzieżowej.
Planowanie i realizacja kampanii w social media na profilu marki
Tworzenie treści do publikacji w social media
Aktywna komunikacja z użytkownikami mediów społecznościowych
Bieżące monitorowanie efektywności prowadzonych działań (w tym analiza
działań konkurencji)
Prowadzenie kampanii reklamowych Facebook ads

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
-Atrakcyjne stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym
-Możliwość podnoszenia umiejętności w zakresie obsługi klienta
-Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
-Szkolenia
-Kartę multisport

Praca w Poznaniu
Cv i list motywacyjny prosimy przesyłąć na adres e-mail: APLIKUJ