specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Teatr Afisz

Toruń

2016-11-23

Stanowisko - specjalista ds. sprzedaży i marketingu

wymagania:
znajomość mediów społecznościowych, narzędzi promocji i public relations
zainteresowanie marketingiem mobilnym oraz mediami cyfrowymi
umiejętność tworzenia tekstów informacyjnych i promocyjnych
otwartość i kreatywność
komunikatywność
zdolności interpersonalne
umiejętność organizacji pracy
wykształcenie średnie
prawo jazdy kategorii B
dyspozycyjność

mile widziane:
wykształcenie wyższe: zarządzanie kulturą i mediami lub zarządzanie i marketing
doświadczenie w pracy z instytucjami kultury

obowiązki:
organizacja działań promocyjno-marketingowych oraz informacyjnych
przygotowywanie tematycznych kampanii e-mailingowych
przygotowywanie i zamieszczanie materiałów reklamowych i promocyjnych w mediach społecznościowych
sporządzanie ofert programowych dla zainteresowanych grup odbiorców.
prowadzenie i sporządzanie bazy informacyjnej na temat możliwości nawiązania współpracy kulturalnej z instytucjami kultury
pozyskiwanie klientów indywidualnych, biznesowych oraz nawiązywanie współpracy z instytucjami kultury (domy kultury, biblioteki) i administracją publiczną (urzędy miast i gmin, szkoły) oraz z organizacjami pozarządowymi (stowarzyszenia, fundacje)
nawiązywanie kontaktów  i współpraca z agencjami eventowymi
organizacja widowni
utrzymywanie kontaktów osobistych, telefonicznych i mailowych z potencjalnymi klientami
podróże służbowe na terenie całej Polski

oferujemy:
udział w ciekawych i nietypowych projektach
praca w młodym, kreatywnym zespole
przyjazna atmosfera
narzędzia pracy: telefon, internet, samochód
zatrudnienie na umowę zlecenie ze stałą pensją nie mniejszą niż 480 zł/brutto, wypłacaną co miesiąc niezależnie od sprzedaży
atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe: premie, prowizje uzależnione od sprzedaży
finansowanie wyjazdów promocyjnych
współpracę z rozwijającą się firmą działającą w obszarze kultury, posiadającą ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym
nienormowany czas pracy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV oraz list motywacyjny na adres: APLIKUJ

Aplikując na ogłoszenie prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98259 ofert pracy. Sprawdź!