Operator CNC - Niemcy

Borys Personal

Singen

2016-11-23

Poszukujemy bezposrednio do firmy niemieckiej, pracownikow na stanowisko operator lub operator i programista frezarki cnc.
Miejsce pracy: 78224 Singen

Opis stanowiska:
Obsluga i/lub programowanie frezarki CNC

Wymagania:
- Wyksztalcenie techniczne (mile widziany mechanik precyzyjny lub slusarz narzedziowy)
- Komunikatywnosc i umiejetnosc pracy w zespole
- Min. 3 lata doswiadczenia na stanowisku operatora/programisty obrabiarek CNC (mile widziane w systemach Heidenhain)
- Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego (WARUNEK KONIECZNY!)
- Wysoka jakosc pracy, dokladnosc, rzetelnosc
- Wlasny samochod, mile widziany.

Pracodawca oferuje:
- Nowoczesne i stojace na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy.
- Praca w solidnej i stabilnej firmie niemickiej
- Zatrudnienie na pelnych niemieckich warunkach, umowa o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca
- Zaorganizowany nocleg, pomoc w zanlezieni mieszkania
- Mozliwosc rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie, zalezne od kwalifikacji zawodowych + pelny pakiet sozialny
- Mozliwosc stalego pobytu z rodzina.

Osoby zainteresowane zapraszamy do nadsylania CV (mile widziane w jezyku niemieckim) na adres :

Telefon: 0049 1602 163 542  (pn.-pt. w godz. 8.30-16.00)