Technolog

Zakłady Mechaniczne "WIROMET" Spółka Akcyjna

Mikołów

2016-11-23

Wymagania :

     wykształcenie wyższe techniczne preferowane kierunki:

ü  Wydział Mechaniczny Technologiczny

ü  Wydział Inżynierii Środowiska i Energetyki

Ponadto wymagana znajomość :

ü  rysunku technicznego

ü  systemów CAD/CAM

ü  technologii obróbki skrawaniem

ü  automatyzacji procesów technologicznych

ü  samodzielności w organizacji pracy oraz umiejętność pracy zespole

ü  znajomości języka angielskiego /znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem/

Zakres obowiązków :

- opracowanie (aktualizacja) dokumentacji technologicznej,

- prowadzenie bieżącego nadzoru i kontroli przebiegu procesów technologicznych ,

- podejmowanie działań zabezpieczających lub korygujących w przypadku problemów

  wewnętrznych i zewnętrznych z organizacją i przebiegiem technologicznym produkcji,

- podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji

Oferujemy :

- umowę o pracę na pełny etat

- możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

- korzystne i stabilne warunki pracy

- interesującą pracę w prężnie działającej firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV na adres :

Zakłady Mechaniczne ”WIROMET” S. A.

43-190 Mikołów, ul. Wyzwolenia 27

Sekcja Kadr : +48 (32) 32 40 726

e-mail: APLIKUJ  · www.wiromet.com.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!