Operator wozkow widlowych

B+S GmbH

Augustdorf

2016-11-22

Agencja Zatrudnienia  B+S Personal GmbH z siedzibą w Bielefeld poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

Operator wózków widłowych   - praca od zaraz

Miejsce  wykonywania pracy  -  Bielefeld/Augustdorf

Obowiązki:

  • Obsługa wózka widłowego
  • Załadunek oraz rozładunek towarów
  • Transport wewnętrzny materiałów i wyrobów
  • Czynności związane z utrzymaniem porządku na magazynie
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanego sprzętu
  • Obsługa komputera i skanera magazynowego

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózka widlowego
  • Dyspozycyjność
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania i motywacja do pracy
  • Znajomość języka niemieckiego minimum w stopniu komunikatywnym
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktulaność i rzetelność

Oferujemy:

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z rozpoczęciem pracy na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie
  • Płatne nadgodziny
  • Stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami
  • Pracę w profesjonalnym, międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o kontak:

B+S  Logistik und Dienstleistungen

Bielefelder Straße 74 a

49186 Bad-Iburg – Sentrup

Deutschland

lub

lub

Tel: 0049 520598 9988 163

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!