Automatyk

JOBS

Czarna Woda

2016-11-22

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego poszukuje osobę na stanowisko:

Automatyk

Region wykonywanej pracy: Czarna Woda (pomorskie)
Nr referencyjny: automatyk/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami,
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem automatycznym i elektrycznym,
  • Wdrażanie rozwiązań podnoszących dostępność maszyn i urządzeń oraz bezpieczeństwo ich użytkowania.

Wymagania:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie techniczne (preferowana: automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka, mechanika i budowa maszyn),
  • Znajomość zagadnień z zakresu energetyki, automatyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia
  • bezpłatny dowóz od strony Starogardu Gdańskiego i Czerska.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres:

Steico Spółka z o.o.

ul. Mickiewicza 10

83-262 Czarna Woda

lub za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100404 ofert pracy. Sprawdź!