programista

EBA sp. z o.o.

Krosno

2016-11-21

EBA sp. z o.o. w Krośnie w związku z dalszym rozwojem Spółki poszykuje kandydata na nowo tworzone stanowisko:

Programista – Elektronik

Miejsce pracy: Krosno

Zakres obowiązków

  • Wdrażanie, utrzymanie i naprawa systemów testujących dla urządzeń elektronicznych
  • Optymalizacja systemów testujących dla wytwarzanych produktów elektronicznych
  • Definiowanie metod pomiaru i kontroli produktu w celu ciągłej poprawy jakości produkowanych wyrobów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z klientem

Wymagania

  • umiejętność projektowania obwodów PCB z uwzględnieniem zasad EMC,
  • umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych,
  • znajomość technologii montażu elektroniki,
  • tworzenie oprogramowania, implementacja i testowanie funkcjonalności w nowych i już produkowanych urządzeniach,
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów,
  • znajomości C/C++, JAVA, SQL,
  • zdolności zarządzania relacyjnymi bazami danych,
  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Udział w ambitnych projektach
  • Pakiet relokacyjny

osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy przesyłać CV na adres email:   w tytule email prosimy wpisać PE/11 oraz zgodę  na przetwarzaniu danych osobowych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EBA sp .z o.o.  moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. 133 Poz.883)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99760 ofert pracy. Sprawdź!