Brygadzista robót sanitarnych

Sanit

Manchaim

2016-11-21

SANIT Polska poszukuje pracownika na stanowisko: Brygadzista robót sanitarnych.

SANIT Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży instalacji sanitarnych, oddaną dostarczaniu wydajnych i trwałych rozwiązań w sektorze prywatnym, instytucjonalnym oraz przemysłowym. SANIT buduje markę godną zaufania w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania na stanowisku:
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w tym słownictwa branżowego – warunek konieczny.

- Znajomość branży sanitarnej – ze szczególnym uwzględnieniem budownictwa wielorodzinnego.
- Wykształcenie techniczne.
- Doświadczenie zawodowe - minimum 3 lata na podobnym stanowisku.
- Umiejętność kierowania zespołem pracowników.
- Dobra znajomość rysunku technicznego.
- Umiejętność wykonywania obmiarów.

Zakres obowiązków:
- Nadzorowanie pracowników.
- Prowadzenie kontroli wykonanych robót.
- Zarządzanie materiałami budowlanymi.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie - 2 000 Euro netto.
- Stałą umowę o pracę.

- Praca na długoterminowym kontrakcie.
- Zakwaterowanie na koszt pracodawcy.
- Możliwość podjęcia stałej współpracy.

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych przez portal, lub kontakt telefoniczny.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie u CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102815 ofert pracy. Sprawdź!