Inspektor/Specjalista ds. BHP

Arbiter Safety Corporation

Kraków

2016-11-21

Zatrudnimy Inspektora/Specjalistę ds BHP.

Opis stanowiska:

  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładach pracy,
  • sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • sporządzanie analiz i raportów związanych z zagadnieniami BHP,
  • tworzenie oceny ryzyka zawodowego,
  • przeprowadzanie instruktażu wstępnego ogólnego (w języku polskim i angielskim),
  • prowadzenie szkoleń okresowych (w języku polskim i angielskim),
  • opracowywanie instrukcji stanowiskowych.

Nasze oczekiwania:

  • wyższe wykształcenie z zakresu Bezpieczeństwa i Higiena Pracy,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień bhp,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ambitne i odpowiedzialne zadania,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres email APLIKUJ  W tytule wiadomości prosimy wpisać: Specjalista ds. BHP. Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest Arbiter Safety Corporation z siedzibą w Krakowie przy Al. Pokoju 78. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Arbiter Safety Corporation do celów rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100403 ofert pracy. Sprawdź!