Specjalista ds. kampanii w social media

PREMIUM CONSULTANTS

Warszawa

2016-11-21

Nasz klient to niezależny dostawca kompleksowych rozwiązań marketingowych w zakresie mediów tradycyjnych i cyfrowych. Aktualnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko:

Opis stanowiska:

 • tworzenie, planowanie oraz realizacja i optymalizacja kampanii internetowych w kanałach społecznościowych (Facebook, Instagram, Linkedin itp.)

• tworzenie rekomendacji dla klientów oraz do przetargów w postaci PPT

• kontakt z klientem

 • Wycena, planowanie oraz przygotowywanie rekomendacji dla nowych Klientów;

 • Codzienny monitoring prowadzonych kampanii;

Wymagania:

• doświadczenie w zarządzaniu i optymalizowaniu kampanii w serwisach społecznościowych,

 • umiejętność płynnego poruszania się w Internecie,

• umiejętność samodzielnego zarządzania czasem pracy,

• biegła obsługa programów Power Point i Excel,

 • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

Kandydatom oferujemy:

 • Elastyczną formę zatrudnienia,

 • Konkurencyjne wynagrodzenie,

• Ciekawe wyzwania oraz możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o umieszczania w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w mojej ofercie pracy, w celach rekrutacji , zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)", "Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną  do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 Ustawy  z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. Nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!