Magazynier - Holandia

Workon

Leiden

2016-11-21

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Holandia - Leiden

początek pracy: od zaraz

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego

Obowiązki:

  • praca przy czyszczeniu laptopów, dysków

  • testowanie sprzętu

  • nanoszenie danych do komputera itp.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 8,87 € brutto/godz. (powyżej 23 roku życia)

        7,21 € brutto/godz. (poniżej 23 roku życia)

  • Wynagrodzenie wypłacane do 10-ego następnego miesiąca (pierwsza zaliczka po dwóch tygodniach)

  • Zakwaterowanie płatne przez pracownika - 87 € / tydz.

  • Ubezpieczenie - 20,70 € / tydz.

  • Księgowość 2 krajów - 15 € / mies.

  • Dojazd do pracy samochodem służbowym - 4,30 €/dzień

  • Umowa zlecenie z oddelegowaniem na zasadach A1, z możliwością zmiany po urlopie na umowę o pracę

Tygodniowe pensje po odtrąceniu, ubezpieczenia, podatków, opłat za mieszkanie najczęściej kształtują się od 180 (stawki wiekowe) do 320 Euro. Wysokość tygodniówki zależy oczywiście od stawki, ale też ilości przepracowanych godzin, wielkości dodatków za nadgodziny, pracę w godzinach wieczornych, nocnych czy w weekendy.

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

w tytule maila proszę wpisać : magazyn/FLEX

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."