OBSŁUGA Klientów Plusa/Cyfrowego Polsatu/1500zł

Call&More

Kielce

2016-11-21

W związku z realizacją NOWEJ ODSŁONY PRODUKTÓW CYFROWEGO POLSATU S.A. oraz POLKOMTEL SP. Z O.O. poszukujemy osób zainteresowanych współpracą .

Zakres obowiązków:
• wykonywanie połączeń wychodzących w celu utrzymania Klienta - praca na otrzymanej bazie Klientów firmy
• rozwijanie długotrwałych relacji z Klientem (profesjonalna obsługa Klienta, zachowanie standardów jakościowych)
• efektywna realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych
• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy:
• stałą stawkę godzinową + bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
• praca w dobrej lokalizacji - Kielce- ścisłe centrum ul. Zagórska
• indywidualną formę współpracy
• płatne szkolenie pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji (poznanie produktów, technik sprzedażowych)
• wsparcie merytoryczne
• narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków (CRM )
• możliwość udziału w rozwijaniu unikalnego projektu realizowanego w ramach grupy kapitałowej

Czego oczekujemy:
• motywacji do realizacji wyznaczonych celów
• poprawności językowej oraz elokwencji wypowiedzi
• znajomości obsługi komputera
• wysokiej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych
• umiejętności szybkiego uczenia się

Ty i Twoje potrzeby są dla Nas najważniejsze, dlatego Dołącz do Naszego Zespołu !

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu nawiązania współpracy zgodnie z przepisani ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z poź. zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!