Przedstawiciel Handlowy - branża OZE

AO Progres

Biłgoraj

2016-11-21

Firma AO Progres, autoryzowany Partner Goldsun poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania:
• samodzielność,
• prawo jazdy kat. B,
• komunikatywność,
• gotowość do odbywania podróży służbowych,
• nastawienie na realizację celu,
• mile widziane - doświadczenie w sprzedaży.

Zadania na w/w stanowisku:
• odbywanie spotkań handlowych,
• sprzedaż i prezentacja produktów firmy (głównie instalacje fotowoltaiczne oraz pompy ciepła),
• prowadzenie prezentacji handlowych,
• współpraca z instalatorami oraz biurami projektowymi,

Oferujemy:
• możliwość osiągnięcia bardzo wysokich zarobków (za jedną sprzedaż nawet 4000 zł),
• sprzedaż produktów premium,
• niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód),
• szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
• pracę w miłej atmosferze i w młodym zespole.
• po okresie próbnym dowolną możliwość zatrudnienia (kontrakt / zlecenie / umowa o pracę).

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy, lub bezpośrednio do AO Progres poprzez stronę internetową: www.aoprogres.pl

Aplikacja powinna zawierać:
- CV ze zdjęciem,
- klauzulę o ochronie danych osobowych,
- List motywacyjny (mile widziany).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99331 ofert pracy. Sprawdź!