Wsparcie administracyjno-sprzedażowe

Tax Care S.A

Katowice

2016-11-21

Poszukujemy osoby do wsparcia administracyjno-sprzedażowego biura.

Zakres obowiązków:

budowanie dobrych relacji z klientami
kształtowanie pozytywnego wizerunku
dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami
sprawy administracyjne
obsługa urządzeń biurowych

raportowanie wyników

Wymagania:

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);

bardzo dobra organizacja pracy własnej;

duża samodzielność w pracy oraz postawa proaktywna;

zaangażowanie i dokładność;

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

miłą atmosferę pracy;

możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”