AUTOMATYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

JOBS

Lidzbark Warmiński

2016-11-21

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Modyfikacja i programowanie maszyn produkcyjnych opartych na sterownikach PLC Siemens będzie dodatkowym atutem;
  • Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych;
  • Dążenie do zapobiegania awariom;
  • Przeglądy maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne;
  • Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków pracy;

Wymagania:

  • Wykształcenie – preferowany kierunek mechatronika, elektromechanika;
  • Doświadczenie w dziale technicznym w firmie produkcyjnej mile widziane;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Zdolności manualne;
  • Dokładność;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia zawodowego w branży mleczarskiej;
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!