Asystent ds. kadr i płac

GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-21

GSU ubezpieczenia to jedna z największych firm pośrednictwa ubezpieczeniowego na polskim rynku.

Istniejemy już przeszło 20 lat i przez ten czas budowanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów weszło nam mocno w krew. Nie wyobrażamy sobie z resztą oferować ubezpieczeń nie kierując się tą fundamentalną potrzebą każdego człowieka. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć rynek ogólnopolski i zaufanie przeszło 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz kilkuset firm i instytucji łącznie z gigantami branży górniczej na czele.

 nr ref. 8/2016/U

Szukamy ludzi, którzy chcą z nami współtworzyć firmę i kształtować jej pozytywny wizerunek. Wierzymy, że dzięki naszej pasji i zaangażowaniu jesteśmy w stanie osiągać wielkie sukcesy. Jeżeli uważasz, że zaangażowanie to Twoje drugie imię, a na pierwsze masz odpowiedzialność -  to na co czekasz? APLIKUJ na stanowisko asystenta ds. kadrowych.

 Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • ustalanie i rozliczanie czasu pracy, w tym prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz naliczanie urlopów wypoczynkowych,
  • sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, GUS, PFRON, PIT,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • monitorowanie ważności szkoleń BHP i badań lekarskich,
  • współpraca z organami administracji państwowej,
  • prowadzenie dokumentacji umów cywilno – prawnych.

Wymagania:

Nasze absolutne MINIMUM:

  • min. średnie wykształcenie kierunkowe np. ekonomia/finanse/kadry i płace,
  • min. 2 letnie doświadczenie w dziale kadrowo-płacowym,
  • znajomość programu Optima oraz Płatnik.

Co zwiększa Twoje szanse?

  • praktyczna i szeroka znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu wynagrodzeń oraz ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list płac w premiowym systemie wynagradzania,
  • znajomość MS Excel.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowujemy Twój urlop i przyszłą emeryturę),
  • wyposażenie w narzędzia pracy: telefon i laptop,
  • i przede wszystkim: zdrową - nie korporacyjną - atmosferę :)

 Aplikuj poprzez formularz: http://bit.ly/2fWvQvJ